Aktualności

Zdobywane z każdym dniem doświadczenie procesowe JMK Kancelarii Adwokackiej pozwala na bieżące informowanie za pośrednictwem naszej strony www o ciekawych orzeczeniach  zapadłych w sprawach naszych Klientów, jak i kontrowersyjnymi stanowiskami Sądów, z którymi zetknęliśmy się w codziennej praktyce.

Aktualności
pl

Aktualności

 • Siedziba Kancelarii

  Siedzibą Kancelarii jest loft Nowej Papierni we Wrocławiu, przy ulicy Gen. Tadeusza Kościuszki 142 D, lokal nr 7. Wjazd do Nowej Papierni znajduje się naprzeciwko urzędu Starostwa Powiatowego we Wrocławiu.
  więcej
 • Z orzeczeń sądowych w sprawach Kancelarii

  W toku obsługi naszych Klientów oraz podczas bieżących czynności procesowych napotykamy ciekawe, jak i kontrowersyjne orzeczenia Sądów
  więcej
 • Ogłoszenia bieżące

  Od czerwca 2015 r. JMK Kancelaria Adwokacka posiada stałą siedzibę w lofcie Nowej Papierni we Wrocławiu, przy ul. Gen. T. Kościuszki 142 D, w lokalu nr 7 na parterze.
  więcej
 • http://jmkadwokat.blog.pl

  JMK Kancelaria Adwokacka pod wyżej wymienionym adresem publikuje komentarze oraz artykuły o tematyce prawniczej, z którą adwokat Justyna Michalak-Królicka oraz inni prawnicy Kancelarii spotykają się w bieżącej praktyce. Zapraszamy do zapoznania się z treścią informacji zawartych na blogu.
  więcej