Aktualności

Zdobywane z każdym dniem doświadczenie procesowe JMK Kancelarii Adwokackiej pozwala na bieżące informowanie za pośrednictwem naszej strony www o ciekawych orzeczeniach  zapadłych w sprawach naszych Klientów, jak i kontrowersyjnymi stanowiskami Sądów, z którymi zetknęliśmy się w codziennej praktyce.

Aktualności
pl

Ogłoszenia bieżące

powrót do listy

Zmiana siedziby

Od czerwca 2015 r. JMK Kancelaria Adwokacka mieści się w lofcie Nowej Papierni przy ul. Gen. T. Kościuszki 142D/7 we Wrocławiu. Nowa Papiernia to kompleks loftów, który powstał w murach dawnej fabryki papieru Richarda Chutscha, zbudowanej w 1889 roku.

http://www.nowapapiernia.pl/index.php/pl/oferta/nowa-papiernia-lofty/

22 października 2013 r. adwokat Justyna Michalak-Królicka uczestniczyła w uroczystości wmurowania kamienia węgielnego pod budynkiem papierni. Nowa Papiernia to jedyna inwestycja we Wrocławiu, w której dawny budynek poprzemysłowy zostanie zagospodarowany na lokale mieszkalne i użytkowe.

Nowoczesna linia architektoniczna loftu przy zachowaniu elementów dekoracyjnych charakterystycznych dla XIX-wiecznego modelu zabudowy, w tym oryginalnej czerwonej cegły we wnętrzu, stanowić będzie o niepowtarzalnym klimacie wnętrza Kancelarii.

http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,14824792,Nowa_Papiernia_z_wmurowana__kapsula_czasu___Co_w_srodku_.html