Kancelaria Adwokacka Wrocław

JMK Kancelaria Adwokacka świadczy bieżącą obsługę prawną dla podmiotów funkcjonujących na rynku dolnośląskim. Z uwagi na szeroki zakres doświadczenia zdobytego we współpracy z międzynarodową Kancelarią Prawną Baker&McKenzie Adwokat Justyna Michalak-Królicka reprezentuje Klientów krajowych i  zagranicznych zarówno w sprawach spornych, jak i poprzez doradztwo na etapie zawierania transakcji handlowych.

Kancelaria Adwokacka Wrocław
pl

Współpraca z najlepszymi

JMK Kancelaria Adwokacka prowadzi działalność na rynku usług prawniczych od lutego 2006 r.


Adwokat Justyna Michalak-Królicka doświadczenie zawodowe jako prawnik zdobywała już od roku 1996 w toku studiów prawniczych, praktykując od pierwszego roku studiów w toruńskich kancelariach prawnych, a następnie współpracując jako aplikant z kancelariami prawnymi na terenie Wrocławia.


Adwokat Justyna Michalak-Królicka uzyskała wpis na listę adwokatów Izby Adwokackiej we Wrocławiu prowadzonej przez Okręgową Radę Adwokacką we Wrocławiu w październiku 2005 r.


Adwokat Justyna Michalak-Królicka doświadczenie zawodowe zdobywała prowadząc JMK Kancelarię Adwokacką oraz współpracując z innymi kancelariami prawnymi o szerszym zasięgu oraz możliwościach objęcia obsługą prawną dużych podmiotów gospodarczych. Współpraca ta zezwoliła na stopniowe zdobywanie doświadczeń zawodowych w wielu obszarach i dziedzinach prawa.

 

W latach 2006-2008 adwokat Justyna Michalak-Królicka współpracowała z kancelarią „CWW S. Cetera, M. Węgrzyn-Wysocka i Wspólnicy” Kancelarią Radców Prawnych i Adwokatów spółką komandytową z siedzibą we Wrocławiu. W okresie tym zdobyła doświadczenie w samodzielnej oraz kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w tym dużych spółek prawa handlowego. Jako istotny etap w rozwoju zawodowym ocenia współpracę ze spółką „EnergiaPro Gigawat” sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, zezwalającą na zdobycie doświadczenia w zakresie praktycznego stosowania prawa energetycznego oraz Telefonią DIALOG S.A. z siedzibą we Wrocławiu w zakresie doradztwa w obszarze prawa telekomunikacyjnego. Współpraca z kancelarią „Grynhoff, Woźny, Maliński” spółką komandytową z siedzibą w Warszawie od roku 2009 zezwoliła na pogłębienie doświadczenia w zakresie stosowania przepisów Prawa telekomunikacyjnego.

 

Od lutego 2010 r. adwokat Justyna Michalak-Królicka współpracuje z międzynarodową Kancelarią Prawną Baker&McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy, spółką komandytową z siedzibą w Warszawie.

 

Jako adwokat Kancelarii Baker&McKenzie adwokat Justyna Michalak-Królicka reprezentuje klientów w sporach o zasięgu międzynarodowym, według standardów jednej z największych korporacji prawniczych o zasięgu globalnym. Współpraca ta zezwala na przenoszenie najlepszych doświadczeń na pole obsługi Klientów JMK Kancelarii Adwokackiej.

 

W Kancelarii Prawnej Baker&McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy z siedzibą w Warszawie adwokat Justyna Michalak-Królicka oprócz obsługi postępowań sądowych w dziale Litigation jest również specjalistą w zakresie prawa telekomunikacyjnego oraz prawa karnego.


JMK Kancelaria Adwokacka prowadzi obsługę prawną zarówno na rzecz podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych.

 

Celem świadczonych przez JMK Kancelarię Adwokacką usług jest doradztwo prawne w zakresie stosowania instrumentów prawnych przysługujących Klientom w danym obszarze ich działalności, jak i również czynna reprezentacja Klientów przed Sądami w postępowaniach sądowych cywilnych, karnych, gospodarczych i administracyjnych, a także przed organami administracyjnymi i urzędami.

 

W sprawach karnych obsługa prawna obejmuje zarówno reprezentację Klienta jako strony zawiadamiającej o podejrzeniu popełnienia przestępstwa oraz jako pokrzywdzonego przed organami ścigania w postępowaniu przygotowawczym, jak również zastępstwo procesowe na rzecz Klienta jako oskarżyciela posiłkowego w postępowaniu karnym sądowym.

 

Rzetelna ocena zagadnienia prawnego oraz dobór odpowiedniego rozwiązania na gruncie prawnym ma na celu maksymalną ochronę interesów naszego Klienta. Sprostanie oczekiwaniom Klienta Kancelarii następuje poprzez ustalenie indywidualnej strategii postępowania w danej sprawie oraz zastosowanie w praktyce odpowiednich instrumentów prawnych.

 

Obsługa prawna prowadzona jest również w języku angielskim.  


Zapraszam do zapoznania się z opisem dotychczasowego doświadczenia zawodowego adwokata Justyny Michalak-Królickiej oraz do skorzystania z usług Kancelarii.