Doświadczenie

Doświadczenie

Współpraca z najlepszymi

JMK Kancelaria Adwokacka prowadzi działalność na rynku usług prawniczych od lutego 2006 r.

Adwokat Justyna Michalak-Królicka doświadczenie zawodowe jako prawnik zdobywała już od roku 1996 w toku studiów prawniczych, praktykując od pierwszego roku studiów w toruńskich kancelariach prawnych, a następnie współpracując jako aplikant z kancelariami prawnymi na terenie Wrocławia.

Adwokat Justyna Michalak-Królicka uzyskała wpis na listę adwokatów Izby Adwokackiej we Wrocławiu w październiku 2005 r.

Adwokat Justyna Michalak-Królicka doświadczenie zawodowe zdobywała prowadząc JMK Kancelarię Adwokacką oraz współpracując z innymi kancelariami prawnymi, w celu objęcia obsługą prawną dużych podmiotów gospodarczych lub obsługując wspólne projekty. Współpraca ta zezwoliła na stopniowe zdobywanie doświadczeń zawodowych w wielu obszarach i dziedzinach prawa.

W latach 2006-2008 adwokat Justyna Michalak-Królicka współpracowała z kancelarią „CWW S. Cetera, M. Węgrzyn-Wysocka i Wspólnicy” Kancelarią Radców Prawnych i Adwokatów spółką komandytową z siedzibą we Wrocławiu. W okresie tym zdobyła doświadczenie w samodzielnej oraz kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w tym dużych spółek prawa handlowego. Jako istotny etap w rozwoju zawodowym ocenia współpracę ze spółką „EnergiaPro Gigawat” sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, zezwalającą na zdobycie doświadczenia w zakresie praktycznego stosowania prawa energetycznego oraz Telefonią DIALOG S.A. z siedzibą we Wrocławiu w zakresie doradztwa w obszarze prawa telekomunikacyjnego. Współpraca z kancelarią „Grynhoff, Woźny, Maliński” spółką komandytową z siedzibą w Warszawie od roku 2009 zezwoliła na pogłębienie doświadczenia w zakresie stosowania przepisów prawa telekomunikacyjnego.

W latach 2010 r.- 2016 r.  adwokat Justyna Michalak-Królicka współpracowała z międzynarodową Kancelarią Prawną Baker&McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy, spółką komandytową z siedzibą w Warszawie. Jako adwokat Kancelarii Baker&McKenzie adwokat Justyna Michalak-Królicka reprezentowała klientów w sporach o zasięgu międzynarodowym, według standardów jednej z największych korporacji prawniczych o zasięgu globalnym. Współpraca ta zezwoliła na przeniesienie najlepszych doświadczeń na pole obsługi Klientów JMK Kancelarii Adwokackiej. W Kancelarii Prawnej Baker&McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy z siedzibą w Warszawie adwokat Justyna Michalak-Królicka oprócz obsługi postępowań sądowych w dziale Litigation rozwijała specjalizację w zakresie prawa telekomunikacyjnego oraz prawa karnego.

JMK Kancelaria Adwokacka prowadzi obsługę prawną zarówno na rzecz podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych.

Celem świadczonych przez JMK Kancelarię Adwokacką usług jest doradztwo prawne w zakresie stosowania instrumentów prawnych przysługujących Klientom w danym obszarze ich działalności, jak i również czynna reprezentacja Klientów przed Sądami w postępowaniach sądowych cywilnych, karnych, gospodarczych i administracyjnych, a także przed organami administracyjnymi i urzędami.

W sprawach karnych obsługa prawna obejmuje reprezentację Klienta jako strony zawiadamiającej o podejrzeniu popełnienia przestępstwa oraz jako pokrzywdzonego przed organami ścigania w postępowaniu przygotowawczym. Ponadto reprezentacja adwokata Justyny Michalak-Królickiej obejmuje zastępstwo procesowe na rzecz Klienta jako oskarżyciela posiłkowego w postępowaniu karnym sądowym.

Rzetelna ocena zagadnienia prawnego oraz dobór odpowiedniego rozwiązania na gruncie prawnym ma na celu maksymalną ochronę interesów Klienta JMK Kancelarii Adwokackiej. Sprostanie oczekiwaniom Klienta następuje poprzez ustalenie indywidualnej strategii postępowania w danej sprawie oraz zastosowanie w praktyce odpowiednich instrumentów prawnych.

Obsługa prawna prowadzona jest również w języku angielskim.  

Zapraszam do zapoznania się z opisem dotychczasowego doświadczenia zawodowego adwokata Justyny Michalak-Królickiej oraz do skorzystania z usług JMK Kancelarii Adwokackiej.